BENEFIT k pobytu – jednorazový lístok na lanovku alebo do vodného parku Tatralandia
pobyty v termíne: 4.2. – 31.10.2022

Noc Grátis rezervácia 7 nocí za cenu 6 (pobyty v termíne: 1.7. – 3.9.2022) 

Galeria Thermal Bešeňová**** ako prvý holistický hotel na Slovensku bol otvorený v roku 2017 a vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle. Moderný dizajn interiéru je doplnený nadčasovým travertínom, ktorý je úzko prepojený s kúpeľnou obcou Bešeňová.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách rôznej kategórie. Svetlé izby Thermal so zvýšeným stropom a výhľadom na vodný park alebo okolité prostredie, Chopok i okolitú prírodu majú vlastný balkón. Dvojlôžkové izby Galéria sú umiestnené na druhom a treťom poschodí, čo vám garantuje galériu najkrajších výhľadov! Doprajte si niečo skutočne výnimočné, a to priamo zo súkromnej vírivej vane pre dve osoby, umiestnenou pri presklenej stene vašej izby. Vykročte z izby priamo do privátnych bazénov! To je len jedna z výhod, ktoré poskytujú izby Thermal Exclusive ubytovaným hosťom. Dvojlôžkové izby sa nachádzajú na prízemí hotela, vďaka čomu máte k dispozícii vlastnú terasu so sedením a priamym prístupom do bazénov s geotermálnou vodou. Pre náročnejších klientov hotel ponúka izby typu Apartmán.

K maximálnej spokojnosti a pohodliu okrem štandardných, hotelových služieb hotel ponúka: welcome drink, prístup do privátnej termálnej zóny, rezervácia ležadiel v Bešeňovej, Aqua & Wellness set (župan, uterák, plachta), nonstop hotelová recepcia, knižnica v lobby bare, bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli, skibus počas zimnej sezóny, úschovňa batožiny, bezplatné parkovanie pri hoteli.

Vodný park Bešeňová je areál plný zábavy i relaxu s množstvom atrakcií počas celého roka. Unikátnosťou Bešeňovej je geotermálna voda, ktorá vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C a pozitívne vplýva na telo aj dušu. Harmónia - jeden z najväčších wellness & spa centier na Slovensku. Exkluzívny saunový svet v Bešeňovej je to pravé miesto na oddych a relax.

Vybavenie hotela

Hotel Galeria Thermal Bešeňová**** ponúka rozsiahle služby, čím chce prispieť k vašej úplnej spokojnosti a pohodliu. Okrem nasledovných spomenutých sme pripravení vyjsť v ústrety aj vašim individuálnym prianiam.

Dôležité upozornenie

Opatrenia Covid 19:

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že cena pobytu nezahŕňa miestnu daň vo výške 1,00 EUR / hosť / noc splatnú pri príchode do nášho hotela. Od miestnej dane sú oslobodení hostia do 6 rokov veku a hostia ZŤP ( po preukázaní sa platným preukazom ).

Ostatné informácie