Noc Grátis rezervácia 7 nocí za cenu 6 (pobyty v termíne: 1.7. – 3.9.2022) 

BENEFIT k pobytu – jednorazový lístok na lanovku alebo do vodného parku
pobyty v termíne: 4.2. – 31.10.2022

Letný program: Živé hudobné vystúpenie (20.8.2022), Slovenské špeciality (každú sobotu pri pobyte s polpenziou), Animačný program s animátorom (každý piatok a sobota v čase 17:00 – 21:00 v detskom kútiku)

Objavte horský hotel FIS***, najväčší hotelovo-športový komplex vo Vysokých Tatrách, situovaný priamo pod ich majestátnymi štítmi v nadmorskej výške 1 346 m n. m. Práve lokalita z neho vytvára skutočnú oázu pre športovcov hľadajúcich tie najlepšie podmienky pre kvalitný tréning, ako aj pre ľudí túžiacich po dokonalom relaxe v srdci slovenských veľhôr.

Len pár metrov od lyžiarskych svahov, bežeckých tratí a turistických chodníčkov vás tento unikátny ski in & ski out hotel pozýva aktívne využiť váš pobyt v jednej z izieb a apartmánov. Izba Single je ideálnou voľbou v prípade, že si prajete byť ubytovaný sám. Izba Economy Twin je ideálnou voľbou v prípade, že hľadáte izbu pre dvoch s oddelenými lôžkami. V prípade, že cestujete ako pár (spojené postele) sú Izby Štandard Double tou správnou voľbou. Rodinná izba  je svojím priestorom ideálna pre menšie skupiny a páry hľadajúce priestor. Rodinná izba LUX ponúka maximálne pohodlie a luxusný priestranný interiér. Apartmány s dvoma samostatnými izbami sú ideálne pre rodiny a skupiny, ktoré si chcú počas dovolenky v Tatrách dopriať maximálne súkromie.

Domáce chute v reštaurácií s krásnym výhľadom Vám poskytnú energiu a naštartujú Vás na dobrodružný deň v horách. Doprajte si výbornú kávu, chutný koláč či aperitív lobby bare a kaviarni hotela FIS s výhľadom na smaragdový les a jeden zo symbolov Štrbského Plesa – skokanské mostíky. 

Vysoká nadmorská výška a očarujúca okolitá príroda robia wellness hotela FIS*** výnimočným. Oddýchnite si po náročnej  túre či celodennej lyžovačke v našom Natural Wellness v štýle horskej lúky, kde máte k dispozícii: fínska sauna s vôňou eukalyptu, parná sauna s bylinkovou vôňou, infrasauna, vírivka, tepidárium a masážne miestnosti.

V rámci projektu „Včely v horách“ v hoteli FIS pripravili náučnú stenu s info panelmi o včelách a ich význame a náučný detský kútik. V hoteli si takisto môžete vychutnať domácu medovú tortu, zrelaxovať pri medovej masáži a zakúpiť medové výrobky.

Vybavenie hotela

Hotel FIS*** ponúka rozsiahle služby prispievajúce k Vašej úplnej spokojnosti a pohodliu. Okrem nasledovných spomenutých  je personál hotela  pripravený vyjsť v ústrety aj Vašim individuálnym prianiam.

Užitočné informácie

Opatrenia Covid 19:

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že cena pobytu nezahŕňa miestnu daň vo výške 1,50 EUR / hosť / noc splatnú pri príchode do hotela. Od miestnej dane sú oslobodení hostia do 15 rokov veku a hostia ZŤP (po preukázaní sa platným preukazom).

Ostatné informácie