LAST MINUTE ZĽAVA

Wellness hotel Repiská*** nájdete uprostred majestátnej atmosféry končiarov Chopka, Derešov a Ďumbiera, v najkrajšej časti Demänovskej Doliny v Nízkych Tatrách. Atraktívnosť hotela znásobuje blízkosť lyžiarskych vlekov športového strediska Jasná a unikátnych jaskýň - Demänovskej ľadovej jaskyne a Jaskyne slobody.

Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe je vhodné pre 2 - 3 dospelé osoby, alebo 2 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov. Všetky izby, rovnako aj spoločenské priestory, sú nefajčiarske. Izby s balkónom ponúkajú hosťom krásny výhľad na Chopok (balkón majú izby s 1 prístelkou - na požiadanie).
Vybavenie izby:

Oddýchnite si vo wellness centre, využite bazén alebo sauny, ktoré Vám prinesú blahodarný relax.

Špeciality hotelovej kuchyne môžu hostia vychutnávať v reštaurácii, ku ktorej patrí letná terasa s nádherným výhľadom na podtatranskú prírodu, kde sa organizujú večere pri grile. Príjemné posedenie počas dňa ponúka na recepcii hotela Lobby bar, v ktorom si vychutnáte lahodnú arómu kávy, alebo si vyberiete z ponuky nápojov a kvalitných slovenských vín z vinotéky.

Okrem prostredia jednej z najkrajších dolín Slovenska aj samotný hotel ponúka množstvo príležitosti na využitie voľného času. V komplexe je k dispozícii fitness centrum na precvičenie celého tela. Pre aktívnejších hostí je možnosť využitia tenisového kurtu s umelou trávou, ktorý je možné využiť v prípade potreby aj ako priestor na futbal a badminton. Ak milujete biliard pri hre budete mať absolútne súkromie.

Opatrenia Covid 19:

Aktivity a turistika v Nízkych Tatrách a okolí

Okolie Nízkych Tatier je bohaté na množstvo kultúrnych pamiatok a turistických atrakcií. Okrem hradov, múzeí, historických kostolíkov či skanzenov zapísaných v zozname UNESCO tu nájdete aj rôzne ďalšie možnosti využitia voľného času.

 

Tipy na výlety do okolia:

Ako si rezervovať pobyt? DOPLATKY a informácie: