Silvestrujte v Holiday Village Tatralandia

BENEFIT k pobytu – jednorazový lístok na lanovku alebo do vodného parku Bešeňová
pobyty v termíne: 4.2. – 30.11.2022

Noc Grátis rezervácia 4 nocí za cenu 3 (pobyty v termíne: 4.9. - 31.10.2022)

Silvestrovský pobyt v súkromí chatiek v nádhernom prostredí Liptova. Večerom vás bude sprevádzať moderátor Ján Bakala, tešiť sa môžete na gogo tanečnice a atmosféru rozprúdi známy raper Ego. Skvelá zábava do skorých ranných hodín priamo v bazénoch s DJom. Silvestrovský bufet s welcome drinkom a nealko nápojovým bufetom.

Dovolenkový areál Holiday Village Tatralandia ponúka rôzne bungalovy - chatky a apartmány. Ubytovanie je členené do 11 tematických osád, ktorých čaro a atmosféra vám zaručia pobyt s množstvom dobrodružstva a fantázie. V jednotlivých osadách môžete bez obmedzenia využívať vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriska, tenisový kurt a basketbalové ihrisko. Večer sa môžete zabaviť bowlingom. Ubytovaní hostia si môžu zapožičať bezplatne na našej recepcii aj spoločenské hry.

Samostatné ubytovanie v plne vybavenej chatke vám poskytne dokonalé súkromie počas celej dovolenky. Ubytovanie na Liptove nebolo nikdy lukratívnejšie! Priestranná slnečná Chatka A s výhľadom na areál. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. V spoločenskej miestnosti je gauč, ktorý slúži ako prístelka. Na poschodí nájdete spálňu s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá chatka má balkón a letnú terasu s dreveným nábytkom. Chatky B sú samostatne stojace chatky, vďaka čomu si môžete dopriať viac súkromia. Každá chatka má svoju letnú terasu s dreveným nábytkom. V jednopodlažnej chatke nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. K dispozícii máte aj plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. V spálni je umiestnená manželská posteľ, samostatné lôžko a skriňa.

Chatky C sú ideálne pre väčšie rodiny a skupiny. Ide o samostatne stojace chatky s letnou terasou s dreveným nábytkom. V chatke na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, ktorá slúži ako prístelka. Na prízemí sa nachádza aj plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Poschodie pozostáva z dvoch spální. Doprajte si dokonalý komfort v novopostavených bungalovoch Chatka B Deluxe alebo vo vynovených apartmánoch Chatka A Deluxe.

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je vodný park Tatralandia s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise. Zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. Kompletný relax tela aj mysle a miesto, kde načerpáte novú energiu, nájdete v jedinečnom Keltskom saunovom svete. Užívajte si hýčkanie v komplexe s 21 parnými, vodnými a masážnymi kúpeľmi, saunami a procedúrami.

Vybavenie hotela

Pre maximálnu pohodu, Vám posádka vyjde v ústrety aj nad rámec nasledovných ponúkaných služieb:

Užitočné informácie

Opatrenia Covid 19:

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že cena pobytu nezahŕňa miestnu daň vo výške 1,00 EUR / hosť / noc splatnú pri príchode do nášho hotela. Od miestnej dane sú oslobodení hostia do 10 rokov veku a hostia ZŤP (po preukázaní sa platným preukazom).

POZOR - ZMENA DOPRAVY (dlhodobá odstávka predpokladaná do zimy 2022):