Kúpele Nový Smokovec patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku. Sú situované v centre Tatranského národného parku (TANAP), pod Slavkovským štítom, v nadmorskej výške 1018 m.n.m. Liečivé prvky tatranskej klímy sa vyznačujú neobyčajnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slnečného svitu, zníženým atmosférickým tlakom, priemernou vlahou a presýtenosťou tatranského ovzdušia ozónom a voňavými silicami. Váš liečebný pobyt môžete absolvovať v jednom z dvoch hotelov. Každý disponuje priestrannými a zmodernizovanými izbami a poskytuje vám komfort ideálny pre váš odpočinok a pobyt vo Vysokých Tatrách.

Zrekonštruovaný hotel Palace*** je hlavným hotelom Kúpeľov Nový Smokovec s ústrednou recepciou. Ponúka útulne zariadené izby vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne trezorom a balkónom (nie na všetkých izbách). V tomto hoteli je ústredná jedáleň pre všetkých  hostí. Nachádza sa tu kaviareň, knižnica, biliard, elektronické šípky, možnosť požičania bicyklov / sánok, nordic walking palíc, spoločenských hier.

Hotel Branisko*** je postavený v klasickom tatranskom štýle uprostred kúpeľného parku, je centrom kúpeľnej terapie a poskytuje liečebné procedúry všetkým hosťom Kúpeľov Nový Smokovec. Nachádzajú sa v ňom zrekonštruované izby s bezplatným WIFI pripojením vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom, prípadne trezorom a balkónom.

Hotel Palace*** a hotel Branisko*** ponúkajú ubytovanie v izbách rôznej kategória: izba Severka (2 oddelené lôžka, TV, wifi, umývadlo, WC a sprcha na spoločnej chodbe), izba Severka A (2 oddelené lôžka, TV, umývadlo, balkón, WC a sprcha na spoločnej chodbe), izba Severka Plus (2 oddelené lôžka, TV, umývadlo, sprcha, balkón, WC na spoločnej chodbe), izba Mini (lôžko so šírkou 140 cm, menší rozmer izby, kúpeľňa, WC, TV), izba Mini A (lôžko so šírkou 140 cm, menší rozmer izby, kúpeľňa, WC, TV, balkón), izba Klasik (2 oddelené lôžka, kúpeľňa, WC, TV), izba Klasik A (2 oddelené lôžka, kúpeľňa, WC, TV, balkón) a izba Klasik Plus (2 lôžka, kúpeľňa, WC, sedacia súprava, TV, trezor, rýchlovarná kanvica, chladnička, loggia).

NOVINKA V hoteli Palace Grand 1 a Palace Grand 2 a nachádzajú dvojlôžkové izby. Budova Palace Grand 2 je novo otvorená. V hoteli nájdete izby kategórie: izba Klasik A Plus (2 lôžka, kúpeľňa, WC, sedacia súprava, TV, trezor, rýchlovarná kanvica, chladnička, loggia /balkón), izba Klasik Plus (2 lôžka, kúpeľňa, WC, sedacia súprava, TV, trezor, rýchlovarná kanvica, chladnička), izba Mini (1 lôžko, menší rozmer izby, kúpeľňa, WC, TV) a izba Mini A (1 lôžko, menší rozmer izby, kúpeľňa, WC, TV, balkón). 

Svoj pobyt si môžete spríjemniť aj pobytom v relax zóne s bazénom so slanou vodou. Bazén využijú aj plavci, ponúkame možnosť zaplávať si v protiprúde. Novovybudované wellness centrum ponúka: fínsku saunu, parnú saunu, aromasaunu, soľnú inhaláciu, infrasaunu, vírivku, Kneippove kúpele, zážitkové sprchy, sedací vírivý kúpeľ, ľadopád, ochladzovaciu kaďu a tepidárium. Spojenie relaxu v bazéne a saune Vás príjemne osvieži po dni strávenom túrou v horách alebo po lyžovačke. Súčasťou relax zóny je aj ricochet, odpočívareň a fitness s úplne novými strojmi.

Centrálna poloha vo Vysokých Tatrách robí z kúpeľov výborné východzie body na turistiku, lyžovačky alebo pokojné prechádzky po smokoveckom korze a kúpeľných chodníčkoch. Užite si 2 km dlhú sánkarskú dráhu, prechádzky v horskom prostredí, najčistejší vzduch s minimálnym obsahom alergénov, Chodník korunami stromov v Bachledovej doline, alebo liečebné procedúry kúpeľov a wellness.

Ako si rezervovať pobyt? DOPLATKY a informácie: