Prihlásenie užívateľa

Vitajte, môžete sa prihlásiť

Registrácia
Registrácia užívateľa
Registrácia zľavového portálu
Zabudnuté heslo

Pošlite si nové heslo na Váš registračný email

Kolieskové korčule Powerslide Next Mery Munoz Pro...

Pridané:

Kolieskové korčule Powerslide Next Mery Munoz Pro 80 Trinity, 40 41, 4x, 80.Popis:Freestyle...

Zľavu ponúka: HejdukSportCEE

    • Pôvodne320,52€
    • Zľava35%
    • Úspora112,36€
  • Do ukončenia zostáva

  • Zatiaľ nehodnotené.
Popis zľavy

Kolieskové korčule Powerslide Next Mery Munoz Pro 80 Trinity, 40-41, 4x, 80. Kolieskové korčule Powerslide Next Mery Munoz Pro 80 Trinity - korčule majú moderný dizajn a vynikajú svojou originálnou farbou.

Kolieskové korčule Powerslide Next Mery Munoz Pro 80 Trinity - korčule majú moderný dizajn a vynikajú svojou originálnou farbou.

Popis:

Freestyle korčule sú ideálne do mesta a zároveň na slalom alebo urban freeride, sú vhodné pre korčuliarov, ktorí požadujú najlepšiu kvalitu.

Korčule sú osadené pevným liatym rámom z hliníka, kolieskami Powerslide Spinner s priemerom 80mm a tvrdosťou 88a s ložiskami WCD Freespin Abec 9.

Zachovávajú si veľmi nízke ťažisko aj skvelú ovládateľnosť, jazda cez nerovný povrch s nimi však nie je taká komfortná.

Skelet korčule je vyrobený s prídavkom sklolaminátu, ktorý dodáva korčuliam vyššiu pevnosť a zachováva nízku hmotnosť.

V prednej, bočnej aj zadnej časti topánky sú novo pridané otvory na odvetrávanie.

Vnútorná topánka je vyberateľná, tepelne tvarovateľná a prateľná a anatomicky tvarovateľná, je s perforáciou, výborne dýcha a je veľmi komfortná.

Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobená z pamäťovej peny, ktorá reaguje na zvýšenú ľudskú teplotu a pri používaní sa dotvaruje priamo na nohu korčuliarov.

Špička topánočky je z pružného neoprénu a prispôsobí sa nohe.

Pod pätou umiestnená gumová stielka pomáha tlmiť každý otras.

Upínanie korčule je zaistené klasickými šnúrkami, pevnými priehlavkovými a vrchnými prackami s poistkou pre zvýšenie komfortu pri zachovaní pevného a istého upnutia nohy.

Nový systém Trinity je použitý na skeletovej korčuli, rám je uchytený namiesto dvoma klasickými rovno, tromi skrutkami (jeden pod pätou, dve pod špičkou), to umožňuje maximálne priblíženie koliesok k topánke, zníženie ťažiska a zvýšenie stability.

Tento systém spoľahlivejšie tlmí vibrácie vyvolané jazdou, lepšie prenáša silu odrazu a poskytuje viac kontroly nad samotnou jazdou.

Pri obúvaní sa hodí veľké pútko na zadnej strane topánky.

 

QR kód

comments powered by Disqus

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie