Prihlásenie užívateľa

Vitajte, môžete sa prihlásiť

Registrácia
Registrácia užívateľa
Registrácia zľavového portálu
Zabudnuté heslo

Pošlite si nové heslo na Váš registračný email

Dyon Area M multi reproduktor Bluetooth AUX Wi Fi...

Pridané:

Dyon Area M multi reproduktor Bluetooth, AUX, Wi Fi, internetové rádio čierna.

Zľavu ponúka: Conrad.sk

    • Pôvodne130,55€
    • Zľava13%
    • Úspora16,55€
  • Do ukončenia zostáva
  • Zakúpené 1x

  • Zatiaľ nehodnotené.
Popis zľavy

Dyon Area M multi reproduktor Bluetooth, AUX, Wi-Fi, internetové rádio čierna. S reproduktormi AREA Mutiroom môžete prehrávať hudobné stopy alebo rôzne hudobné stopy v jednej miestnosti alebo vo viacerých miestnostiach súčasne. Môžete ľahko bezdrôtovo pripojiť až 7 AREA reproduktorov. Chcete svoju hudbu presunúť z obývacej izby do záhrady? S reproduktormi AREA M a S to nie je žiadny problém. Vďaka vstavanej batérii ste z hľadiska umiestnenia flexibilní a môžete si vychutnať až 12 hodín hudby. S pridruženou aplikáciou AREA Player pre váš smartphone alebo tablet PC môžete buď prehrať svoju vlastnú hudobnú databázu na mobilnom zariadení na reproduktoroch AREA, alebo môžete využiť niektorú z integrovaných hudobných streamovacích služieb: Spotify, Tuneln Radio alebo iHeart Radio.

UŽIJTE SI HUDBU V KAŽDEJ IZBE!
Premeňte svoj domov na úplne nový zvukový zážitok a sami sa rozhodnite, ktorá hudba by sa mala hrať vo vašom byte: chill out v kúpeľni, rock v obývacej izbe alebo jemná duša v spálni. S novou sériou AREA od spoločnosti DYON a pridruženou aplikáciou prehrávača môžete hudbu ovládať pomocou mobilného zariadenia. Použite svoju vlastnú databázu alebo niektorú z integrovaných streamovacích služieb.

Tento text bol preložený strojovo.

QR kód

comments powered by Disqus

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie